Lähedasemad partnerid

Aastate jooksul on olnud rõõm kohtuda ja  erinevad üritused on kokku viinud paljude toredate pillimeeste, tantsijate, erinevate artistide, fotograafide , videomeeste ja lugematute taustajõududega. On külastatud erinevaid peopaiku, kus osa saadud pererahva lahkusest ning abivalmidusest. Raske on leida sõnu, et kirjeldada seda tunnet, kus peale üritust tagasivaatavalt võib öelda, et oli üks võrratu pidu koos mõnusa rahva, hea muusika ja hubase peopaigaga.

306299_157701920980602_1875631996_n

Läbi aastate on välja kujunenud , et mõne partneriga  teineteise mõistmiseks praktiliselt sõnu polegi vaja ja tänasel päeval võib öelda, et senised ühed parimad peod, mis koos tehtud on olnud koos ansambliga Mahe ja hea sõbra Heiki Kübaraga.Teinekord on tunne, et nüüd saime küll peoga  otse rahva tundenärvile pihta. Heiki ja endise Mahe liikme Marek Uibuga esimene koos läbiviidud üritus jääb aastasse  1996 ja Põrna kõrtsi. Mõnikümmend  aastat hiljem on lisaks ansamblile Mahe rohkem kui kord olnud rõõm tegutseda erinevatel üritustel koos ansamblitega  PS Troika, President ja Plaan B. Toredaid ja häid koostööpartnereid tuleb ette pidevalt. Lumi Peokorraldus annab omalt poolt alati parima!

 

Ajalooliselt võib rohkelt toredaid koostööprojekte üles lugeda ka Vallo Vildaku ja OÜ Truvaloga, Ringo Voosalu ja OÜ Saundlandiga. Pistelisemalt on huvitavates projektides osaline oldud Mirka Agentuuri rahvaga. Urmas Aruojaga ning tema ansambli Vankriga on nii mõnestki peost meeleolukalt läbi sõidetud. Läbi ajaloo on meeldivad mälestused WOW Eventsi  toredate sündmuse turundajate Olavi  Ruhno ja Anne-Ly Ridaliga.  Siiralt on hea meel, et Eestis on selline asjalik pulmamaastiku peaarhitekt nagu Virgo Jaani, kelle pulma saitidelt  on ka ise meeldivaid ülevaateid saadud. Helitehnilise know – how-ga on olnud asendamatu Meelis Ots. Teatud ajaetapil on meeldivaid  kokkupuuteid olnud Event Centeri ja Progear rahvaga,  kuhu on pöördutud omapäraste soovide ja mõtetega ning saadud positiivseid lahendusi.  Firma kuvandilist pilti on aidanud visualiseerida Viru ReklaamiAgentuuri rahvas.

Meenutades enim üritustele kutsujaid isikuid, siis esmalt meenuvad inimesed on olnud : Toomas Soosaar, Kersti Väinsalu, Raivo Lott, Tõnu Leppik Rakverest, Tõnu Paju, Anneli Märdin, Verner Aas, Sirje Sepnik, Angelika Vabaorg, Indrek Triebstok, Riina Kask ja kindlasti mõni veel, kes esimese hooga kohe ei meenu. Mälu värskendamiseks tuleks ehk siis ühendust võtta ja mõnele uuele üritusele peoseemne külvata.