Mõned arvamused

 • Pulmaisa: Toomas Lumi, esimene kohtumine ja saime kohe aru, et see on õige inimene. Väga hea huumorisoonega, viisakas, lõbus, arvestas meie soovidega. Oli alati olemas, kui pruut hullunult jälle kirjutamas või helistamas.😁Nalja sai 😀. Külalised kiiitsid! Ja Meie kiidame!! 

Katryn ja Raigo Kõre (2019)

 

 • Suur tänu Toomasele ja Karlile kes meie suvepäevadest tegid suurepärase sündmuse, kus kõik asjaosalised olid lõbusalt ja vahvalt kaasatud hiliste öötundideni. Koostöö sujus suurepäraselt, eelkõige seetõttu et sündmuse eeltöö oli professionaalset ära tehtud ning kohapeal jooksis kõik nii nagu vaja. Jõudu ja jaksu teile! 🙂

         Ingrid 

         (suvepäevade projektijuht)

 

 • Kallis Toomas täname väga ütlematta laheda pulmapeo eest, kaua oodatud kaunike pidu sai kuidagi nii Kiirelt otsa :), aga kõik oli super, peab tunnistama, et sa tunned seda tööd hästi. Soovitame soojalt ja julgelt, sirge seljaga Toomast Pulmaisaks ja ka muudeks tähtsateks sündmusteks. SÜGAV KUMMARDUS JA TÄNUD.

Kristiina ja Kurmet

 • Märtsis pulmaisa otsides ei osanud kuskilt peale hakata. Kommentaare oli hulganisti paljude pulmaisade kohta aga Toomas Lumi, keda enne juba natuke teadsin oli miskipärast vähe kommenteeritud. Otsustasingi selle vea parandada.

Meie pulmas oli ta väga tasemel. Rahvas läks kõigega kaasa mis ta korraldas ja algne hirm, et meil selline vaikne rahvas kes pigem tasakesi laua taga istub osutus täiesti alusetuks. Kõik üritused mis ta korraldas olid huvitavad ja mitte kedagi ei pandud piinlikku olukorda. Peolt lahkumisega polnud tal ka kiiret, et peale südaööd oleks jätnud peo kus see ja teine ja minema kihutanud. Ootas ja vaatas, et pidu ikka ilusti ka ilma temata edasi tiksuks. Seega, kes Toomas Lumi kohta infot otsib, siis mina soovitan väga.

Merle

 • Kõigepealt ta üllatab pulmarahvast juba teel peopaika, mis on üsna lõbus ja kõigile meeldib. Sellest ta räägib ka lähemalt kui kokkusaamine organiseerida. Veel mis rahvale üllatavalt hästi peale läks oli oksjon. Alguses tundus, et nagu ei taheta eriti pakkumisi teha, aga Toomas suutis igale pisiasjale nii hea jutu juurde rääkida, et panused tõusid päris kõrgele. Tantsuvõistlus, mis vältab kogu õhtu meelitab rahvast ka rohkem tantsima.
 • Nalju tuleb tal ka pidevalt iga asja juurde, nii et väga tore on.
 • Toomas Lumi – meie pulmaisa, täname Sind vahva peo läbi viimise eest ja kindlasti suured tänud selle eest, et oskad pulmarahvast siduda ja vajalikel hetkedel aktiivne olla. Leidub vähe peojuhte, kes võtavad asju loominguliselt, tänu millele külalised ja noorpaar tunnevad end peol sundimatult. Tegime Sinu näol parima valiku!

Kati ja Martin

 • Tänu pulmaisa Toomas Lumile oli pidu meelolukas ja lustakas, mängud olid vahvad, rahval oli lõbus ja meil ka.

– kõige raskem oli leida peole muusikut. Õnneks soovitas Toomas Lumi Heiki Kübarat ehk ansamblit Mahe. Esiteks on tegemist tõeliselt meeldiva inimesega ja teiseks suurepärase muusikuga! Tanstupõrand polnud kordagi tühi ja muusika oli tõeliselt kõrvupaitav.                                          Tegijaid tänades,

Jaanika ja Peeter

 • Pulmaisa Toomas Lumega on kogemused mitme aasta jooksul siiani positiivsed – tugev hääl, vahvad mängud ning mõnusas tempos kulgev pulmapidu.

Videograaf Arvo

 • Olen olnud Toomas Lumiga koos mitmetel sündmustel. Tema stiil on tempokas ja lõbus. Kuna ta on hästi avatud suhtlemisega, siis tehke talle üks kõne ja saage kokku ning kohe tekkib pilt, milline ta võiks teie pulmas olla ja kas ta teile sobib.

Olavi Ruhno

 •  Pulmaisa TOOMAS LUMI- kes hoidis meie pulmarahvast koos ja kõik oli tema kontrolli all, terve õhtu oli lõbus ning samas ka südamlik. Külalised olid koos noorpaariga temast suures vaimustuses.
 • Ideaalis oleks meile suurepärane pulma isa Toomas Lumi, aga kuna ta oli juba mu õe pulmas siis vist oleks natukene imelik teda kutsuda, kuna enamus külalised on ju samad.
 • Aitäh veelkord suurepärase õhtu juhtimise eest! Me ise jäime väga rahule ja külalised ka. Mitte ühtegi negatiivset emotsiooni. See ühislaulmine peale bändi oli ka väga õnnestunud. Tõmbas uuesti hoo üles ja pidu läks edasi pärast veel tantsuga. Jube vahva! Ja see jutt teil ikka jookseb nii hästi! Mängud ka õnnestusid kõik. Ja rahvale meeldisid tegevused. Järgmine päev meil oli veel väike afterparty ja meenutasime seda kõike. Nii hea tunne on südames. Ja ilusaid mälestusi oi kui palju

        Siret ja Veiko